Sevgililer Gününü 5 Karısıyla Birden Geçirecek!

2022 yılında kilisede gerçekleşen bir düğün töreniyle hayatını aynı anda 8 kadınla birleştiren Brezilyalı sosyal medya fenomeni Arthur O Urso yıllar içinde 3 eşinden ayrılma kararı vermişti. Şimdilerde 5 karısıyla birlikte aynı evde yaşayan Urso aşk hayatına dair yaptığı itirafla adından yeniden söz ettirmeyi başardı.

Instagram’da 207 bin takipçisi olan Brezilyalı influencer Arthur O Urso, zirvede olduğu dönemde toplam dokuz eşi vardı. Yol boyunca boşanmalar da yaşadığını söyleyen fenomen şu anda 27 yaşındaki Luana Kazaki, 22 yaşındaki Emelly Souza, 24 yaşındaki Valquíria Santos, 25 yaşındaki Damiana ve 28 yaşındaki Carla Santos ile evli.

SEVGİLİLER GÜNÜ PLANI

Artık beş eşi olan 37 yaşındaki fenomen, bu Sevgililer Günü’nde hepsine lüks hediyeler ve gösterişli akşam yemekleri de dahil olmak üzere “kraliçeler gibi” davranacağını söyledi.

O Urso, “Aralarında herhangi bir rekabet duygusu olmasını istemiyorum, çünkü evde genellikle kıskançlık nedeniyle bazı aptalca kavgalar oluyor. Şimdiye kadar hepsinin ayrı hediyesi var. Böylece hiçbiri şikayet edemez ya da bana kızamaz.” dedi.

Arthur, beşine de yaklaşık 80 bin sterline mal olan mücevher hediye ederken, bir güzellik salonunda tüm gün süren şımartmayla da eşlerini şaşırttığını söyledi.

Sevgililer Günü akşamı, tüm eşleriyle birlikte, evlerindeki altı metre uzunluğunda, iki metre genişliğinde ve yarım tondan daha ağır olan ‘süper yatakta’ yatmayı planladığını söyleyen fenomen, beş eşiyle de genellikle bir “seks programı” olduğunu ama Sevgililer Günü’nde bunun uygulanmayacağını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir