Huawei Eyeware 2’nin özellikleri netleşti

Geçtiğimiz Eylül ayında Huawei, Çin ve Avrupa Birliği’nde Eyewear 2 akıllı gözlüklerini tanıtmıştı. Şimdi ise firma, bu ürünün Asya pazarlarındaki diğer ülkelerde satışa sunulmasına hazırlanıyor gibi görünüyor.

Model numarası “LFT-G00” olan Huawei Eyewear 2, resmi olarak IMDA sertifikasyon platformunda listelendi. Bu sertifikasyon çok fazla ayrıntı içermese de, Singapur’da gelecekteki bir lansman için yeşil ışık yakıyor. Huawei Eyewear 2 hakkında daha fazla bilgi edinin.

Huawei Eyewear 2’nin önceki modeline benzer bir dokunmatik jest kontrol özelliği bulunan kol kısmı bulunuyor. Ayrıca, kullanıcılara ek işlevsellik sunmak için yerleşik bir hoparlör de mevcut. Özellikle belirgin olan üçlü gürültü engelleme aracı, sesli aramalar sırasında net bir ses kalitesi sağlıyor.

Huawei Eyeware 2’nin özellikleri netleşti

Uzun pil ömrü sunan Eyewear 2, müzik dinleme için on bir saat ve konuşma süresi için dokuz saatlik bir kullanım imkanı tanıyor. Ayrıca, hızlı şarj özellikleriyle dikkat çekiyor; sadece on dakikalık şarjla üç saat kullanım sağlanabiliyor ve tam şarj olması ise yalnızca elli dakika sürüyor.

Hem tarz hem de rahatlık sunan bu gözlükler, sadece 4.7 gram ağırlığında hafif bir titanyum çerçeveyle tasarlanmış. Kullanıcılar, moda ile pratikliği birleştirmek için Zeiss reçeteli lensleri de seçebiliyorlar. IP54 derecesiyle suya dayanıklı olan Eyewear 2, günlük kullanım için uygundur.

Huawei Eyewear 2, Çin’de 1699 yuan (yaklaşık 232$) başlangıç fiyatına sahipken, Avrupa Birliği’nde ise 300€ fiyat etiketine sahip.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir