Ezeli Rakiplerde Gerilim Büyüyor

Galatasaray’da 2. başkan Metin Öztürk, sponsorluk anlaşması için düzenlenen imza töreninde açıklamalarda bulundu. Öztürk, Trendyol Süper Lig’in 25.haftasında oynanan ve 2-2 berabere biten Fenerbahçe-Alanyaspor maçına ilişkin açıklamalarda bulundu.

“ŞAMPİYONLUK EMEKLİLİK İKRAMİYESİ DEĞİL”

Metin Öztürk ayrıca, sarı-kırmızılı takımın dün Fenerbahçe maçının ardından yaptığı paylaşımla ilgili, “Kulübümüz gerekli açıklamayı yaptı. Rakibimiz sahada kazanamayınca farklı yaklaşıyor. Algı operasyonu yürütülüyor. Şampiyonluk bir emeklilik ikramiyesi değil. 20 takım var. En az 6-7 takım düşme potasında. Herkes can derdinde. 5-6 takım Avrupa yarışında. Başkanımız gerekli açıklamayı yaptı.

Dün iki tane net verilmeyen bir kırmızı kart ve ilginç bir penaltı var. Her meslekte işini iyi yapanlar vardır, kötü yapanlar vardır. İyi niyetli olup göremeyip kötü kararlar verenler vardır. Kötü kalpliler vardır ama dün kulübümüzün açıkladı gibi Dün iki tane net verilmeyen bir kırmızı kart ve ilginç bir penaltı var. Icardi, bir güreşçi değil. Fenerbahçe maçında resmen Icardi’ye güreş yapıldı. O günkü hakem bu güreşin doğal olduğunu düşündü ve penaltı verilmedi. Dün sanırım rüzgar biraz kuvvetli esti. Fenerbahçe’ye penaltı verildi ve rakibimiz kendini ümide sevk eden 1 puana tutundu.” dedi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir