Demans hastası Bruce Willis’in eşinden duygusal paylaşım

Aldığı afazi ve demans teşhisleriyle hayranlarını üzen ve kariyerine son veren Hollywood yıldızı Bruce Willis’in (68) 2009 yılında evlendiği eşi Emma Heming Willis (45) yıldönümlerini kutlamakta zorlandığını itiraf etti.

Perşembe günü Heming, yakın arkadaşlarından biriyle az önce “iyice ağladığını” söylediği bir videoyu Instagram’da paylaştı ve güvenebilecek birine sahip olmanın ne kadar önemli olduğuna dikkat çekti.

Ünlü oyuncuya frontotemporal demans teşhisi konulduğundan bu yana etrafındaki insanların “daha az yalnız hissetmesine” nasıl yardımcı olduklarına minnettar olduğunu söyledi.

Heming, “Tatiller zordur. Yıldönümleri zordur. Ama benim için bu yıl gerçekten bir topluluk oluşturma ve bağlantı kurmakla ilgiliydi. Ve bunun benim cankurtaranım olduğunu söylemek istiyorum ve bunun için size teşekkür etmek istiyorum.”

“Bruce buna ‘yakın çevre’ diyor. Hayatımızda arayabileceğimiz, güvenebileceğimiz ve itimat edebileceğimiz insanlar olduğu için şanslıyız. Düzeltmenin bir yolunu sunmayan ama sadece dinleyen insanlardan oluşan bir yakın çevreye sahip olduğum için yeterince şanslıyım. Bu çok yardımcı oluyor.” diye ekledi.

Çift, bir gün önce birlikte 16. yıllarını kutladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir