Karadeniz Gazı PR’ı Yapan Kafalar Ekibi, Paylaşımlarıyla Tartışma Yarattı!

YouTube’un popüler kanallarından Kafalar Ekibi, geçtiğimiz yıl Pakistan’a giderek videolar çekmiş; hükûmet propagandası yaptıkları iddiasıyla tartışma yaratmıştı. 

Ekip şimdi de Karadeniz gazı paylaşımlarıyla gündemde. Karadeniz gazı PR’ı yapan ekip, sosyal medyada tartışmaların odak noktası hâline geldi!

Bilal Hancı, Atakan Özyurt ve Fatih Yasin’in üyesi olduğu Kafalar, YouTube’ta milyonlarca takipçisi olan bir kanal.

Geçtiğimiz yıl Pakistan’a giden ve gezilerini YouTube hesaplarından paylaşan ekip, hükûmet propagandası yapmakla suçlandı.

Afganistan ve Pakistan’dan ülkemize gelen kaçak kişilerle ilgili taciz iddialarının günden güne arttığı dönemde Pakistan’a giden Kafalar, viral almakla suçlandı ve tepkilerin odak noktası hâline geldi.

İşte Kafalar Ekibi şimdi de Karadeniz gazı paylaşımlarıyla gündemde.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, seçime günler kala ‘Karadeniz gazının yola çıktığını’ duyurmuştu geçtiğimiz günlerde.

Kafalar Ekibi’nin üç ismi de Karadeniz gazı ile ilgili ayrı ayrı paylaşımlar yaptı.

“Doğal gaz üretim tesisinde bir gün gelsin mi?” gibi paylaşımlarla Karadeniz gazının PR’ını yapan Kafalar, viral aldıkları gerekçesiyle tepki çekti.

Bu paylaşımlar sosyal medyada da tartışmaların odak noktası hâline geldi.

Kafalar’ın daha önce AK Parti PR’ı yaptığı söylenen videoları hatırlatıldı önce.

Kafalar’ın içlerinde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın ve AK Parti Grup Başkan Vekili Bülent Turan gibi isimlerin olduğu videoları tozlu raflardan çıkartıldı.

Pakistan meselesi yeniden gündeme geldi.

Ekibin taraf ve siyasetle ilgili o videosu da tekrar paylaşılmaya başlandı… Söz konusu videoda Fatih Yasin gözyaşlarını tutamamıştı.

?

?

?

?

?

?

Siz ne düşünüyorsunuz? 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir